News & Events

Watch our activity in one place

Klaipėdos LEZ Dakaro komanda šiemet užkariauja Peru dykumas

Klaipėdos Laisvosios ekonominės zona džiaugiasi šiemet vėl prisijungusi prie legendinio Dakaro ralio kaip Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno komandos „Agrorodeo“ narė.

Šiemet Dakaro lenktynės prasidėjo istoriniu žingsniu paskelbus pačias „smėlingiausias“ varžybas, kurių trasa driekiasi tik Peru teritorijoje ir didžioji dalis jos apima dykumas ir kopas.

Nauja lenktynių dinamika ir iššūkiai neišgąsdino ambicingų lenktyninkų – jie ir vėl trasoje bei deda maksimalias pastangas siekiant įveikti sudėtingiausias lenktynių atkarpas.

„Didžiuojamės galėdami prisidėti prie talentingų lenktyninkų, sėkmingai atstovaujančių Lietuvai pačiame sudėtingiausiame pasaulio ralyje, kur pergalę užtikrina ypatingai stiprių savybių rinkinys: greitis, strateginis ir kritinis mąstymas, pasitikėjimas komanda ir drąsa. Palaikome lenktyninkus, nes įžvelgiame labai glaudžią sąsają tarp jų komandos ir mūsų organizacinių vertybių: vertiname tai kaip puikų pavyzdį, kaip profesionalumas, sugebėjimas greitai adaptuotis sparčiai kintančioje aplinkoje bei veržlumas padeda pasiekti sėkmę. Tokio požiūrio vedini dirbame siekdami ir Klaipėdos LEZ strateginių tikslų. Viliamės, jog mums visiems Vaidoto ir Sauliaus tandemas taps puikiu įkvėpimu“, – pažymi Eimantas Kiudulas, Klaipėdos LEZ vadovas.

Sausio 10 d. rezultatų duomenimis, Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas užima antrą vietą tarp Lietuvos komandų bei garbingą 18-ąją poziciją bendroje įskaitoje.

Jūs galite palaikyti mūsų komandą šiuose likusiuose etapuose:

  • Sausio 10 d.  Arekipa > Takna
  • Sausio 11 d.  Takna > Arekipa
  • Sausio 13 d.  Arekipa > San Chuanas de Markona
  • Sausio 14 d.  San Chuanas de Markona > San Chuanas de Markona
  • Sausio 15 d.  San Chuanas de Markona > Piskas
  • Sausio 16 d. Piskas > Piskas
  • Sausio 17 d. Piskas > Lima

Follow us on Linked In