Naujienos ir renginiai

2020-05-08

Elektrobusui „Dancer” ­– prestižinių A’ Design apdovanojimų auksas

08 Geg 2020

Klaipėdos LEZ teritorijoje kuriamas ir gaminamas “Dancer” elektrobusas pelnė prestižinių “A’ Design” apdovanojimų auksą transporto premonių, judumo ir transporto sprendimų dizaino kategorijoje. 

Apdovanojimų komisija atkreipė dėmesį ir įvertino tai, kad “Dancer” yra lengviausias elektrinis autobusas rinkoje, todėl jam reikia mažiau energijos ir pakanka mažesnių baterijų.

Be to, įprasta autobuso konstrukcija yra permastyta iš pagrindų. “Dancer” kompozitinis kėbulas turi jachtos dizaino bruožų, jis pagamintas naudojant perdirbtą PET plastiką. O unikalus autobuso gale esantis lauko ekranas vairuotojams padeda geriau orientuotis eisme arba gali būti naudojamas reklamos transliacijoms.

Galiausiai, „Dancer” taip pat yra aprūpintas visais šiuolaikinės transporto priemonės atributais:  „Wi-Fi“  bei USB keleiviams, naktinio matymo kameromis, turi elektrinę rampą ir pagal vairuotojo poreikius programuojamą valdymo panelę. 

“A‘ Design Awards yra vieni garsiausių dizaino apdovanojimų pasaulyje. Jo nugalėtojus renka Tarptautinės dizaino akademijos (IDA) sudaryta komisija, kurioje yra per du šimtus autoritetingų dizaino, mokslo ir žurnalistikos ekspertų. Apdovanojimus konkurse iš tūkstančių paraiškų pelno apie 3% geriausių projektų.

 Daugiau apie “Dancer” auksą sužinokite “A’ Design” apdovanojimų tinklalapyje

 

Follow us on Linked In