Naujienos ir renginiai

2019-04-08

Klaipėdos LEZ darbuotojams – nemokamos kelionės “CityBee” dviračiais

08 Bal 2019

Daugiau kaip 5400 Klaipėdos LEZ įmonėse dirbančių darbuotojų nuo šiol galės nemokamai naudotis trumpalaikės dviračių nuomos paslauga “CityBee”. Tai LEZ darbuotojams leis patogiau pasiekti darbą ar namus bei pagreitins keliones LEZ teritorijoje.

Klaipėdos LEZ teritorijoje veikiančių įmonių darbuotojai “CityBee” dviračių paslauga nemokamai galės naudotis ne tik Klaipėdoje, bet ir Nidoje ir Kaune,  dviračių sezono metu.

Jurgita Bėrontienė, Klaipėdos LEZ paslaugų projektų vadovė, komentuoja, kad jau du sezonus uostamiestyje veikusi “CityBee” automobilių ir dviračių paslauga yra puikiai vertinama klaipėdiečių ir miesto svečių bei sukuria dar vieną alternatyvą pasiekti laisvąją zoną ar namus.

“Todėl džiaugiamės galėdami pristatyti galimybę šiuo ekologišku ir smagiu transportu naudotis nemokamai. Toliau geriname Klaipėdos LEZ vidinę dviračių takų infrastruktūrą. Smagi žinia ir tai, kad LEZ darbuotojai “CityBee” dviračiais nemokamai galės naudotis ne tik darbo metu”, – sako J. Bėrontienė.

Šiuo metu Klaipėdos LEZ teritorijoje veikia 5 “CityBee” dviračių stotelės, o visame uostamiestyje jų yra 16. Pirmieji dviračiai jau atvežti į Klaipėdos LEZ, artimiausiomis savaitėmis įsibėgės jų sezonas ir dviračių daugės tiek LEZ, tiek visame mieste.

Norintys pasinaudoti šia galimybe LEZ įmonių darbuotojai kviečiami įsidiegti “CityBee” mobiliąją programėlę, parašyti el. laišką adresu [email protected] nurodydami el. paštą, kuriuo yra užsiregistravę “CityBee” programėlėje. Paslauga tuomet veiks įprastai, tačiau nebus skaičiuojama kaina už naudojimą. Dviratį per 24 val. nuo naudojimo pradžios reikės grąžinti į bet kurią “CityBee” dviračių statymo vietą ir “baigti kelionę” programėlėje.

Jau skelbta, kad nuo balandžio 1 d. ženkliai pagerėjo susisiekimas su Klaipėdos LEZ viešuoju transportu: 22 maršrutas nuo “Akropolio” pailgintas iki Jūrininkų stotelės, padidintas jo dažnis, atsirado visiškai naujas 22B maršrutas į LEZ iš šiaurinių miesto rajonų.

Follow us on Linked In