Naujienos ir renginiai

2019-04-03

Kviečiame į NT rinkos apžvalgą Klaipėdoje su LEZ atstovais balandžio 10 d.

03 Bal 2019

Trečiadienį, balandžio 10 d., bendradarbystės centre “Light House” (Liepų g. 83, Klaipėda) vyks NT konsultacijų bendrovės “Newsec” su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Klaipėdos LEZ organizuojamą pajūrio regiono NT apžvalgos pristatymą “NT rinka 2020: augti negalima kristi“.

Europos NT rinka, lyginant su sėkmingais 2017 ir 2018 metų pradžios rodikliais, panašu, artėja lūžio taško link. Tuo tarpu Baltijos šalys, o ypač Lietuva, vis dar demonstruoja gerus rezultatus.

Tuo tarpu Lietuvos pajūrio sostinė turi nemažai potencialo atgimti ir sukurti „mėlynosios bangos“ efektą. Klaipėdos miesto strateginiame plane iki 2030 m. užsibrėžta sukurti 25 tūkst. naujų darbo vietų, pritraukti 2 000 naujų įmonių ir 1,5 mlrd. eurų naujų investicijų. Pokyčiai numatomi ir nekilnojamojo turto srityje.

Apie Klaipėdos miesto potencialą kviečiame išgirsti iš srities profesionalų: „Newsec“ ekspertai pristatys nekilnojamojo turto rinkos pokyčius, LNTPA atstovai – NT plėtotojų Lūkesčių indeksą Lietuvai ir Klaipėdai, o Klaipėdos LEZ atstovai – užsienio investicijų pritraukimą ir verslo galimybes laisvoje ekonominėje zonoje.

Renginys vyks nuo 10 iki 12 val. Dalyvavimas nemokamas. Registruokitės čia.

Follow us on Linked In