Naujienos ir renginiai

2019-02-15

Sėkmės Dakare ir versle panašumai

15 Vas 2019

Komandiškumas ir patirtis yra svarbiausi sėkmę lemiantys faktoriai tiek versle, tiek Dakaro kopose. Dėl to vienbalsiai sutarė Klaipėdos LEZ investuotojų ir darbuotojų bendruomenė bei su ja susitikusi 12-ą vietą Dakaro ralyje Peru šiemet užėmusi “Agrorodeo” komanda.

Susitikimo su Klaipėdos LEZ bendruomene metu vasario 13 d. lenktynininkai Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas papasakojo apie šių metų Dakaro maratono užkulisius ir užsiminė, kad intensyviai deda pamatus sekančio maratono startui.

“Šie metai buvo pirmieji, kai Dakaras vyko vienoje valstybėje, bet trasa buvo viena įspūdingiausių: milžiniškos kopos, trasos paviršių įvairovė, skirtingi smėlynai, neprognozuojama kopų konfiguracija. Toks įspūdis, kad važiuojama skirtingose valstybėse”, – susitikime su Klaipėdos LEZ bendruomene kalbėjo V. Žala.

Pasak lenktynininkų, geriausius komandos istorijoje rezultatus lėmė patirtis ir sveika rizika.

“Dakarą laimi ne tik greičiausi, bet ir labiausiai patyrę, komandiški ir sveikai rizikuojantys ekipažai. Galbūt sutapimas, bet labiausiai tituluoti Dakaro lenktynininkai yra vyresni nei 30 metų. Dakare sėkmės formulė – gebėjimas pasirinkti balansą tarp brutualaus greičio ir pamatuotos rizikos, nes visi važiuojame nežinomybėje, įtampa slepiasi už kiekvienos kopos”, – kalbėjo V. Žala.

Komandos teigimu, kol kas nėra tiksliai žinoma, kur vyks kitų metų Dakaras, tačiau tikėtina, kad jis vyks 3-se Pietų Amerikos valstybėse.

“Dedame visas pastangas, kad galėtume dalyvauti ir vėl. Labai džiugina didėjantis susidomėjimas Dakaru Lietuvoje, buvo daug žiniasklaidos atstovų, nemažai lietuvių fanų. Jaučiame pareigą testi savo projektą ir siekti sportinių rezultatų”, – užsimena V. Žala.

Klaipėdos LEZ bendruomenę V. Žala ir S. Jurgelėnas aplankė jau antrus metus iš eilės. Klaipėdos LEZ yra viena iš komandos rėmėjų. Lenktynininkai su LEZ įmonių darbuotojais ir vadovais dalinosi ne tik įspūdžiais, bet ir aptarė verslo bei Dakaro iššūkių panašumus. Renginio dalyviai vienbalsiai sutiko, kad abejose srityse sėkmei svarbiausia komandiškumas ir patirtis.

Follow us on Linked In