Naujienos ir renginiai

2020-07-21

„Baltic Comri Technologies“ investuoja Klaipėdos LEZ

21 Lie 2020

Klaipėdoje veikianti Lietuvos ir Danijos kapitalo elektros įrangos gamintoja UAB „Baltic Comri Technologies“ (BCT) investuoja 1 mln. EUR į naujo gamybinio pastato projektą Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje. Planuojama, kad daugiau kaip 80 darbuotojų šiuo metu vienijanti bendrovė į naujas patalpas persikels pirmoje 2021 m. pusėje.

BCT Klaipėdos LEZ įsigijo 0,5 ha sklypą, kuriame šiemet planuoja pradėti 1900 kv. m ploto gamybinio pastato su administracine dalimi statybas. Statybų projektą valdys ir koordinuos antrinė Klaipėdos LEZ bendrovė – UAB „LEZ projektų valdymas“.

Eimantas Kiudulas, Klaipėdos LEZ vadovas, komentuoja, kad BCT ne tik sustiprins LEZ elektros komponentų bei aukštos pridėtinės vertės gamybos porftelį, bet ir taps puikiu signalu rinkai apie Lietuvos ir pajūrio regiono privalumus pasaulyje keičiantis tiekimo grandinėms.

„Vakarų kompanijos jau kurį laiką svarstė grąžinti gamybą arčiau namų, o tokiems verslams Lietuva yra bene optimaliausias taškas tiek dėl geografinės padėties, tiek ir dėl talentų, infrastruktūros ir kultūrinių panašumų. Džiaugiamės, kad BCT plėtra iš dalies yra šios tendencijos rezultatas. Kartu sveikiname BCT prisijungus prie didžiausios ir aktyviausios Vakarų Lietuvos verslo ekosistemos – neabejoju, kad čia įmonė užmegs ne vieną naudingą partnerystę“ – teigia E. Kiudulas.

Didžiąją dalį BCT produkcijos sudaro laidų rinkiniai, elektros komponentai, valdymo spintos ir individualūs sprendimai. Bendrovė bendradarbiauja ne tik su užsienio užsakovais, bet ir pažangiomis Lietuvos kompanijomis: BCT tiekia komponentus tokioms įmonėms kaip „Light Conversion“ (lazeriams), „Elinta“ (3D kojų skeneriui). BCT taip pat gamina komponentus Švedijos policijos naudojamoms išmaniosioms ausinėms.

Šiuo metu BCT dirba daugiau kaip 80 specialistų.

Elektros komponentų sektoriuje Klaipėdos LEZ jau veikia tokios kompanijos kaip „Yazaki“, „Baltijos Eukutekas“, „Albright International“ ir kitos.

Follow us on Linked In