FEZ 360°

Klaipėdos LEZ yra didžiausia Lietuvos laisvoji zona, įkurta 2002 m. LEZ užima 412 ha teritorijoje, kurioje veikia daugiau kaip 35+ investuotojų ir per 100 kitų verslų. Klaipėdos LEZ yra puikiai sujungta su visais pagrindiniais vietos ir tarptautiniais sausumos, geležinkelių ir jūrų transporto koridoriais bei kartu yra Klaipėdos miesto savivaldybės dalis. Patyrinėkite Klaipėdos LEZ teritoriją iš paukščio skrydžio.

Investuotojai

Klaipėdos LEZ investuotojų bendruomenė vienija daugiau kaip 35+ įmonių18 šalių, o visoje LEZ teritorijoje darbuojasi per 100 verslų ir daugiau kaip 5900 darbuotojų. Didžiulė investuotojų ir darbuotojų bendruomenė atneša apčiuopiamų rezultatų: Klaipėdos LEZ teritorijoje sukuriama apie 3% šalies BVP ir eksporto, čia darbuojasi kas dvidešimtas klaipėdietis, o investuotojų bendra metinė apyvarta viršija 1 mlrd. EUR.

Vertindami parengtą naudoti infrastruktūrą ir puikią geografinę vietą, matome daug galimybių auginti savo verslą Klaipėdos LEZ. Štai kodėl čia jau trečia kartą plečiame savo veiklą.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Tomas RauckisGeneralinis direktorius

Visada patogiau ir naudingiau būti šalia klientų. Vienas pagrindinių mūsų klientų yra Philip Morris International, dirbame ir su kitais Klaipėdos LEZ gamintojais bei eksportuotojais.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Algimantas BluškisGeneralinis direktorius

Klaipėdos LEZ pasirinkome gaminti vietos talentų sukurtam lengviausiam pasaulio elektriniam autobusui. Klaipėda mums suteikia puikią bazę inovatyviam verslui: galimybę vystyti tyrimus, gamybą, testuoti ir eksportuoti.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Alvydas NaujėkasGeneralinis direktorius

Norite sužinoti daugiau apie Klaipėdos LEZ teikiamas galimybes verslui ir būdus prisijungti prie mūsų bendruomenės? Susitarkime dėl vizito, el. konsultacijos, laiško ar skambučio.

Rezervuokite konsultaciją
Close

Prenumeruoti naujienas

Prenumeruoti Ne, dėkui.