FEZ 360°

Klaipėdos LEZ yra 2002 m. įkurta, 412 ha užimanti pramoninės plėtros teritorija, kurioje veikia 45 klientai, iš viso per 100 verslų. Klaipėdos LEZ yra puikiai sujungta su visais pagrindiniais vietos ir tarptautiniais sausumos, geležinkelių ir jūrų transporto koridoriais bei kartu yra Klaipėdos miesto savivaldybės dalis. Patyrinėkite Klaipėdos LEZ teritoriją iš paukščio skrydžio.

Klientai

Klaipėdos LEZ investuotojų bendruomenę vienija  45 klientai 18 šalių, o visoje LEZ teritorijoje darbuojasi per 100 verslų ir daugiau kaip 5900 darbuotojų. Didžiulė investuotojų ir darbuotojų bendruomenė atneša apčiuopiamų rezultatų: Klaipėdos LEZ teritorijoje sukuriama apie 3% šalies BVP ir eksporto, čia darbuojasi kas dvidešimtas klaipėdietis, o investuotojų bendra metinė apyvarta viršija 1 mlrd. EUR.

Klaipėdos LEZ pasirinkome gaminti vietos talentų sukurtam lengviausiam pasaulio elektriniam autobusui. Klaipėda mums suteikia puikią bazę inovatyviam verslui: galimybę vystyti tyrimus, gamybą, testuoti ir eksportuoti.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Alvydas NaujėkasGeneralinis direktorius

Visada patogiau ir naudingiau būti šalia klientų. Vienas pagrindinių mūsų klientų yra Philip Morris International, dirbame ir su kitais Klaipėdos LEZ gamintojais bei eksportuotojais.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Algimantas BluškisGeneralinis direktorius

Vertindami parengtą naudoti infrastruktūrą ir puikią geografinę vietą, matome daug galimybių auginti savo verslą Klaipėdos LEZ. Štai kodėl čia jau trečia kartą plečiame savo veiklą.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Tomas RauckisGeneralinis direktorius

Norite sužinoti daugiau apie Klaipėdos LEZ teikiamas galimybes verslui ir būdus prisijungti prie mūsų bendruomenės? Susitarkime dėl vizito, el. konsultacijos, laiško ar skambučio.

Rezervuokite konsultaciją
Close

Prenumeruoti naujienas

Prenumeruoti Ne, dėkui.