„Flex Start“ pastatai yra skirti greitai veiklos pradžiai. Tai gamybinei ir administracinei veiklai skirtos patalpos, suprojektuotos taip, kad jas būtų galima lengva pritaikyti individualiems nuomininko poreikiams ir pradėti veiklą vos per 1-3 mėnesius nuo sutarties pasirašymo. Minimalus nuomojamų patalpų segmentas – nuo 500 kv. m.

2017 m. pradėtas „Flex Start“ projektas jau yra pelnęs „FDI Intelligence“ specialų apdovanojimą už greito įsikūrimo galimybes investuotojams. 2018 m. Klaipėdos LEZ pastatė ir išnuomojo pirmą „Flex Start“ pastatą, o 2019 m. pradėjo antro „Flex Start“ statybas: nuomininkai čia galės įsikurti jau 2020 m. pradžioje.

Investuotojai

Klaipėdos LEZ investuotojų bendruomenė vienija daugiau kaip 30 įmonių16 šalių, o visoje LEZ teritorijoje darbuojasi per 100 verslų ir daugiau kaip 5400 darbuotojų. Didžiulė investuotojų ir darbuotojų bendruomenė atneša apčiuopiamų rezultatų: Klaipėdos LEZ teritorijoje sukuriama apie 3% šalies BVP ir eksporto, čia darbuojasi kas dvidešimtas klaipėdietis, o investuotojų bendra metinė apyvarta viršija 1 mlrd. EUR.

Visada patogiau ir naudingiau būti šalia klientų. Vienas pagrindinių mūsų klientų yra Philip Morris International, dirbame ir su kitais Klaipėdos LEZ gamintojais bei eksportuotojais.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Algimantas BluškisGeneralinis direktorius

Vertindami parengtą naudoti infrastruktūrą ir puikią geografinę vietą, matome daug galimybių auginti savo verslą Klaipėdos LEZ. Štai kodėl čia jau trečia kartą plečiame savo veiklą.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Tomas RauckisGeneralinis direktorius

Klaipėdos LEZ pasirinkome gaminti vietos talentų sukurtam lengviausiam pasaulio elektriniam autobusui. Klaipėda mums suteikia puikią bazę inovatyviam verslui: galimybę vystyti tyrimus, gamybą, testuoti ir eksportuoti.

Susipažinkite su mūsų bendruomene
Alvydas NaujėkasGeneralinis direktorius
Close

Prenumeruoti naujienas

Prenumeruoti Ne, dėkui.