Galimybės įsikurti Klaipėdos LEZ

Galimybės įsikurti

Susisiekime

Mes siūlome platų nekilnojamojo turto vystymo produktų spektrą greitam įsikūrimui vidutinėms ir didelėms gamybos ar logistikos įmonėms.

 

Turėdami sukaupę 15 metų darbo patirtį sklypų nuomos, statybų vystymo ir sklypų administravimo srityje bendradarbiaujant su tokiais tarptautinio masto lyderiais kaip „Indorama Ventures“, „Espersen“ ar „Gren“. Taigi siūlome sprendimus, kuriais galite pasitikėti.

Klaipėdos LEZ – puikus vietos, infrastruktūros, paslaugų ir praktinių žinių derinys. Dėkojame Klaipėdos LEZ komandai už pagalbą ir paramą įsikuriant, gaunant reikalingus leidimus, dokumentus ir kitas paslaugas.

Jacob Huibert Dane
Focus Fabrication Group Generalinis direktorius

Klaipėdos LEZ komandos dėka galime nesukti galvų ir turime galimybę skirti daugiau dėmesio savo darbuotojams ir gamybos kokybei.

Viktorija Jurevičiūtė
Generalinė direktorė

Buvome viena pirmųjų įmonių, siūlančių nuomotis naujai pastatytas komercinės ir pramoninės paskirties patalpas Lietuvoje. Darniai dirbame kartu siekdami Klaipėdos LEZ sukurti čia tikrą bendruomeniškumo jausmą.

James Andrew Clarke
Vykdomasis direktorius

Plečiame savo veiklos Klaipėdos LEZ apimtis jau trečią kartą. Čia puiki geografinė padėtis ir lyderiaujančio verslo kaimynystė.

Tomas Rauckis
Generalinis direktorius

Klaipėdos LEZ komanda aktyviai padeda klientams visuose projekto pradžios ir plėtros etapuose. Susitarkime dėl vizito, el. konsultacijos, laiško ar skambučio.

Rezervuokite konsultaciją