Klaipėdos LEZ teritorijoje dirba beveik 6000 specialistų.

Jei Klaipėdos LEZ būtų viena įmonė, toks darbdavys patektų į Lietuvos didžiausiųjų dešimtuką.

Džiaugiamės, kad Klaipėdos LEZ įmonėse karjeros galimybių gali rasti kiekvienas - studentai, darbininkai, aukščiausios kvalifikacijos inžinerijos ar IT profesionalai, pardavimų, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros specialistai, mokslininkai ar vadovai.

Klaipėdos LEZ įmonės ne tik “gamina” - daugelis jų kuria produktus, juos eksportuoja ir konkuruoja pasaulinėse rinkose, todėl galimybių prisidėti prie šių veiklų ras kiekvienas klaipėdietis. Lietuvos ar bet kurio pasaulio krašto gyventojas.

Kodėl verta dirbti Klaipėdos LEZ?

Darbų įvairovė.

Klaipėdos LEZ teritorijoje veikia daugiau kaip 100 skirtingų įmonių iš plastikų, automobilių, elektros komponentų, maisto, transporto ir logistikos, pramoninių įrenginių ir daugybės kitų sričių.

Platus ir specializacijų spektras: Klaipėdos LEZ įmonėse dirba inžinieriai, technikai, gamybos ir priežiūros specialistai, transporto ir logistikos profesionalai, tyrėjai, IT specialistai, sandėlio darbuotojai, žmogiškųjų išteklių, pardavimų, rinkodaros ir kitų sričių specialistai. Darbo čia ras kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar išsilavinimo!

Saugumas

Klaipėdos LEZ veikia išskirtinai į darbuotojų saugumą orientuotos įmonės, aktyviai besirūpinančios tiek kasdienine sauga, tiek socialiniu saugumu ir darbuotojų gerove. Galite būti tikri, kad LEZ įmonėse turėsite visas saugiam darbui reikalingas priemones ir informaciją.

Augimas

Klaipėdos LEZ įmonės yra suinteresuotos darbuotojų tobulėjimu. Todėl daugelyje įmonių ir pareigų susidursite su vidiniais ir išoriniais mokymais bei vidinės karjeros galimybėmis. Ne vienas Klaipėdos LEZ įmonių vadovas savo karjerą pradėjo ant gerokai žemesnio karjeros “laiptelio”!

Gerovė

Kone visos Klaipėdos LEZ įmonės taiko vienas ar kitas priemones darbuotojų gerovei ir motyvacijai, tokios kaip maitinimas, transportas, pramoginiai renginiai ir išvykos ar įvairių kitų paskatinimų.

Bendradarbiavimas

Dalis Klaipėdos LEZ įmonių aktyviai bendradarbiauja su kitomis miesto mokslo institucijomis - mokyklomis, universitetais, kolegijomis bei kitomis organizacijomis. Šitaip gimsta bendri projektai, tyrimai, ar žinios, ilgainiui virstančios karjeros sėkmės istorijomis!

Bendruomenė

Klaipėdos LEZ nėra vien teritorija - tai aktyvi, žiniomis besikeičianti ir bendradarbiaujanti verslo ekosistema. Klaipėdos LEZ galėsite prisijungti prie įmonių profesionalams skirto renginių ir seminarų ciklo “FEZ Exchange”, bendrų paramos, labdaros ir socialinių akcijų, švenčių, talkų, stovyklų vaikams, techninių-kūrybinių dirbtuvių ir kitų mus nuolat artinančių iniciatyvų bei iššūkių.

Atvirumas

Klaipėdos LEZ įmonės yra atviros idėjoms ir smalsumui. Daugelis bendrovių mielai organizuoja ir kviečia gyventojus bei interesantus į atvirų durų dienas, dalyvauja diskusijose ir miesto bendruomenių iniciatyvose. Klaipėdos LEZ yra puikiai vertinama miesto gyventojų!

Kaip prisijungti prie Klaipėdos LEZ įmonių?

Įmonių tinklalapiuose, darbo ir karjeros skelbimų skiltyse, bei išoriniuose darbo portaluose, įskaitant, bet neapsiribojant:

Klaipėdos LEZ veikiančių įmonių sąrašą rasite

Čia

Įmonių personalo specialistai daugeliu atveju padės jums ir dėl praktikos, ekskursijų, atvirų durų bei kitų galimybių!

Šiuo metu ieškome sprendimo, kaip būtų galima efektyviausiai pateikti LEZ įmonių, sūlomas karjeros galimybes vienoje platformoje!

Kodėl Klaipėda?

Nesate klaipėdietis? Dabar pats metas kurtis ir dirbti Klaipėdoje!

Turbūt niekas nesiginčys, kad Klaipėda - geriausias Lietuvos miestas vasarą. Ranka pasiekiama jūra ir gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai. Tačiau Klaipėda yra puikus pasirinkimas karjerai ir darbui visus metus.

Tai - kompaktiškas, patogus, atviras ir daugiakultūrinis didmiestis, kuriame visada rasite kultūros renginių, kulinarinę bei kūrybine sceną, nesusidursite su mokyklų ar vaikų darželių problemomis.

Kartu Klaipėda - pagrįstai ambicingas miestas. Jame jau kuriamas pasaulinio lygio plastikų ar elektrinio transporto inovacijos, o miesto Mėlynojo proveržio strategija numato prioritetą aukštą pridėtinę vertę kuriantiems verslams tokiose srityse kaip jūrinė ekonomika, gyvybės mokslai, inžinerija, informacinės bei švariosios technologijos ar moderni pramonė.

Klaipėda taip pat yra miestas, kalbantis darbais - čia kuriami ir įgyvendinami strateginės svarbos energetikos ir kitų sričių projektai, o uostamiestis turi šimtametę gamybos, pramonės ir jūros tradiciją.

Miestas yra gerai sujungtas su pasauliniu kelių, geležinkelių, oro ir, žinima, jūrų transportu.

Susipažinkite su kitomis priežastimis ir galimybėmis kurtis ir dirbti KLaipėdoje mūsų partnerių Klaipėda ID puslapyje.

Aplankyti Klaipėda ID