Naujienos ir renginiai

2020-01-02

Dakaro ralis – komandinių pastangų, pasitikėjimo ir partnerystės šventė

02 Sau 2020

Klaipėdos LEZ jau trečius metus iš eilės į prestižinį Dakaro ralį išlydi Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėjo “Agrorodeo” komandą. Po 11 metų Pietų Amerikoje, šiemet ralis pirmąkart keliasi į Saudo Arabijos dykumas.

Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno duetas, vairuodami savo naująjį “MINI John Cooper Works Rally” visureigį, šiemet šturmuos negailestingąsias Saudo Arabijos kopas ir dykumas. Ralį šiemet sudaro 12 etapų, kurių pirmasis prasidės sausio 5 d. Džedoje, o pasibaigs sausio 17 d. Kidijoje.

Vaidotas Žala su Saulium Jurgelėnu Dakaro ralyje šiemet dalyvaus jau 5-tą kartą. 2016-2017 metais su “Seat” visureigiu važiavusi komanda ralyje nefinišavo, 2018 m. persėdę į “Toyota” mūsiškiai galutinėje įskaitoje užėmė 18-tą, o pernai – jau 12-tą vietą. Šiemet lenktynininkai neslepia ambicijų pagerinti pernykštį rezultatą ir įkopti į greičiausiųjų dešimtuką.

Eimantas Kiudulas, Klaipėdos LEZ vadovas, komentuoja, kad bendradarbiavimas su “Agrorodeo” komanda turi bent keletą prasmių ir tikslų.

“Žinoma, Klaipėdos LEZ tai yra vienas iš būtų pristatyti save didelei pasaulinei autosporto mėgėjų ir verslininkų auditorijai. Tačiau mus vienija ir daugybė bendrų vertybių ir sutampančių požiūrių: komandinis darbas, pasitikėjimas, ilgalaikiai santykiai, besąlygiška komunikacija, aistra greičiui ir orientacija į rezultatą. Kartu tikime, kad geriausius rezultatus lemia ilgalaikiai santykiai ir partnerystė, todėl jau trečius metus esame kartu ir neabejojame, kad toliau gerinsime ankstesnių metų pasiekimus”, – sako E. Kiudulas.

“Agrorodeo” komanda po finišo ir vėl planuoja susitikti su Klaipėdos LEZ investuotojų bendruomene ir darbuotojais. Praėjusių metų susitikimo metu lenktynininkai kalbėjo apie tai, kad dykumose ir versle yra daug daugiau panašumų nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

“Dakarą laimi ne tik greičiausi, bet ir labiausiai patyrę, komandiški ir sveikai rizikuojantys ekipažai. Galbūt sutapimas, bet labiausiai tituluoti Dakaro lenktynininkai yra vyresni nei 30 metų. Dakare sėkmės formulė – gebėjimas pasirinkti balansą tarp brutualaus greičio ir pamatuotos rizikos, nes visi važiuojame nežinomybėje, įtampa slepiasi už kiekvienos kopos”, – pernai kalbėjo V. Žala.

Šiemet “Agrorodeo” komandos ir vėl lauksime susitikime su Klaipėdos LEZ bendruomene vasario pabaigoje arba pavasario pradžioje – apie tikslią susitikimo datą informuosime vėliau.

Linkime lenktynininkams sėkmingų startų ir rezultatyvių finišų! Ralio progresą galite stebėti oficialiame Dakaro tinklalapyje.

Follow us on Linked In