Elektrinės transporto priemonės ir komponentai

Didžiosios Britanijos bendrovė „Albright Lietuva“ 2008 metais atidarė savo antrą tarptautinę gamyklą, siekdama tiekti elektros jungiklius ir kontaktorius automobilių pramonei Europos rinkose.

Pastaraisiais metais elektra varomų transporto priemonių ir jų komponentų gamyba Klaipėdos LEZ augo gana sparčiai – lietuviai “Vėjo projektai” sukūrė elektra varomą autobusą “Dancer”, taip pat LEZ sulaukėme naujo nario iš Vokietijos – bendrovės „Baltijos Eukutecas“, kuri, be savo klientų Vakaruose, yra ir pagrindinė „Dancer“ elektros instaliacijos sistemų tiekėja.

Klaipėdos LEZ pasirinkome gaminti Klaipėdos talentų sukurtam lengviausiam pasaulio elektriniam autobusui. Klaipėda mums suteikia puikią bazę inovatyviam verslui: galimybę vystyti tyrimus, gamybą, testuoti ir eksportuoti.

Alvydas Naujėkas
Generalinis direktorius

Mus sužavėjo puiki infrastruktūra, sunkiajam transportui pritaikyti keliai bei neįtikėtinai patraukli aplinka, daranti puikų įspūdį mūsų verslo svečiams.

Ina Vaicekauskienė
Generalinė direktorė

Mūsų ryžtingi ir kvalifikuoti darbuotojai nepatiria jokių sunkumų atitikdami aukštus „Albright“ ir mūsų klientų standartus.

Ramūnas Barcevičius
Generalinis direktorius

 

Elektrinių transporto priemonių ir jų komponentų sektorius Klaipėdos LEZ:

  • Veiklos ir produktai: MTEP, produktų kūrimas ir projektavimas, elektros instaliacijos sistemų kūrimas ir surinkimas, akumuliatorių atjungimo jungikliai, DC kontaktoriai, pramoninis siuvimas, transporto priemonių salonų apmušalai ir įrengimas, transporto priemonių komponentų bandymai ir ES sertifikavimas.
  • Pagrindinės eksporto rinkos: Vokietija, Prancūzija, Danija, Kinija, Japonija, JK, Nyderlandai ir kitos Vakarų Europos šalys.
  • Metinė LEZ veikiančių pramonės įmonių apyvarta 2022 m.: siekė 32 mln. EUR
  • Eksporto vertė 2022 m.: daugiau nei 31 mln. EUR