Naujienos ir renginiai

2019-09-19

Klaipėdos LEZ darbuotojai pietauti važiuos Dancer elektrobusu

19 Rgs 2019

Nuo pirmadienio, rugsėjo 23 d., po Klaipėdos LEZ teritoriją kursuos nemokamas elektrinis autobusas Dancer, pietų metu teritorijos darbuotojus vežiosiantis į ir iš „Enter“ kavinės.

Elektrobusas kasdien pajudės 11:39 val. nuo „Klaipėdos transekspedicijos“ ir „Enter Cafe“ pasieks 12:00 val., o iš kavinės pajudės 12:30 val. Autobuso grafiką rasite žemiau, tačiau sustoti vairuotojas galės ir bet kurioje kitoje trasos vietoje: keleiviams tereiks paspausti „STOP“ mygtuką, o laukiantiems stotelėje – pamoti ranka vairuotojui.

Jurgita Bėrontienė, Klaipėdos LEZ paslaugų projektų vadovė, teigia, kad ši iniciatyva tęsis bent iki kalėdinio laikotarpio. 

„Siekiame burti ir skatinti aktyvią, žiniomis ir idėjomis besidalinančią investuotojų ir darbuotojų bendruomenę. Mūsų nuomone, lietuviškas „Dancer“ elektrobusas – puiki vieta įkvėpimams, pašnekesiams, o galbūt ir naujoms pažintims. Dėkojame „Dancer bus“ kūrėjams UAB „Vėjo projektai“ už šios šaunios iniciatyvos palaikymą ir pagalbą įgyvendinant“, – sako J. Bėrontienė.

Klaipėdos LEZ darbuotojai jau kurį laiką gali nemokamai naudotis „Citybee“ dviračių dalinimosi paslauga – tiek LEZ teritorijoje, tiek bet kur kitur pajūryje. O Klaipėdos LEZ investuotojus vienija renginių ciklas „FEZ Exchange“, kuriame įmonių ar padalinių vadovai ir specialistai dalinasi geriausiomis savo verslo valdymo patirtimis.

  LAIKAS
Stotelė Kryptis Enter Café Kryptis Klaipedos transekspedicija
Klaipedos transekspedicija 11:39 12:50
AD REM LEZ 11:39 12:50
Be-Ge Baltic UAB 11:41 12:48
Dancer Bus 11:42 12:47
Mestilla 11:47 12:43
Fortum Klaipėda 11:48 12:42
Albright Lietuva 11:49 12:41
Espersen Lietuva 11:51 12:39
Indorama Polymers Europe 11:54 12:37
Glassbel Consulting 11:55 12:35
Vinges Logistika 11:58 12:32
Enter Café 12:00 12:30

 

Follow us on Linked In