Naujienos ir renginiai

2020-09-08

Baltijos prospekto rekonstrukcija: atvykti į LEZ taps dar patogiau

08 Rgs 2020

Klaipėdos miesto savivaldybė praneša, kad jau rugsėjo viduryje prasidės pirmieji pagrindinio įvažiavimo į uostamiestų – Baltijos prospekto estakados – rekonstrukcijos darbai. Nors šios statybos vyks daugiau kaip 2 metus, Klaipėdos LEZ darbuotojai ir svečiai jau ateinantį pavasarį sulauks patogios papildomos alternatyvos: Statybininkų prospekto tęsinio iki LEZ teritorijos su geležinkelio pervaža. 

Savivaldybė informuoja, kad Baltijos prospekto estakados metu pirmiausia bus vykdomi esamos požeminės inžinerinės infrastruktūros (šilumos tinklų, vandentiekio, lietaus ir buitinių nuotekų, taip pat elektroninių ryšių tinklų) atnaujinimo ir perkėlimo darbai, tam bus uždaryta dalis kairiosios Baltijos prospekto juostos, eismą nukreipiant dešine puse.

Į Klaipėdą įvažiuojantys ir iš jos išvažiuojantys transporto priemonių vairuotojai prašomi esant galimybei rinktis kitus įvažiavimo/išvažiavimo kelius.

Vis dėlto siekiant palengvinti transporto priemonių vairuotojų dalią, bus įrengtas papildomas įvažiavimo/išvažiavimo kelias. Šiemet savivaldybė pasirašė sutartį dėl laikino kelio – alternatyvaus į važiavimo į miestą Lypkių gatve statybos, įrengiant geležinkelio pervažą.

Pagal sutartį ateinančių metų pavasarį turi būti įrengta gatvė – Statybininkų prospekto tęsinys iki Kretainio g. ir Lypkių g. sankryžos, esančios Klaipėdos LEZ teritorijoje. Projekto eigoje bus įrengta dviejų eismo juostų gatvė (po vieną į kiekvieną pusę), apšvietimas, pėsčiųjų – dviračių takas. Darbai jau yra pradėti, AB „ESO“ atlieka elektros tinklų apsaugojimo ir perkėlimo darbus.

Follow us on Linked In