Naujienos ir renginiai

2021-11-18

Įmonių grupė „Elme Metall“ Lietuvoje atidarė sandėlių kompleksą

18 Lap 2021

„BLRT Grupp“ koncernui priklausanti „Elme Metall“ įmonių grupė Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) baigė statyti naują sandėlių kompleksą.

Didžiausio regione sandėlių komplekso, skirto metalo produkcijos saugojimui ir platinimui, statyba yra dar vienas žingsnis, įgyvendinant įmonių grupės „Elme Metall“ vystymo strategiją, rašoma bendrovės pranešime. Techninė įranga visiškai atitinka visus prekių saugojimui keliamus šiuolaikinius reikalavimus, o vidinė logistikos tarnyba užtikrina krovinio paruošimą išsiuntimui bet kuriuo kliento pasirinktu laiku. Naujame sandėlių komplekse vienu metu galima aptarnauti didelį skaičių krovininių transporto priemonių.

„Padidėjus sandėliavimo plotui, mes galėsime išplėsti siūlomos produkcijos nomenklatūrą ir sukurti palankesnes sąlygas mažmeninei ir smulkiai didmeninei prekybai regione vystyti, pagerinti bendrą klientų aptarnavimo lygį, o tai leis mums sustiprinti savo pozicijas Lietuvos rinkoje. Klientai, pateikdami užsakymus internetinėje parduotuvėje, galės produkciją atsiimti sandėlyje, arba, esant poreikiui, kroviniai bus pristatyti nurodytu adresu. Modernus sandėlių kompleksas užtikrina nenutrūkstamą, savalaikį ir greitą klientų aptarnavimą, o patogus susisiekimas atveria galimybes užsakymus pristatyti greičiau ir operatyviau“, teigė UAB „Elme Metall Lithuania“ direktorius Vytautas Jankūnas. 

Kitas „Elme Metall“ vystymo strategijos įgyvendinimo etapas – naujo didžiausio Baltijos šalyse metalo apdirbimo gamybos komplekso statyba Klaipėdos LEZ teritorijoje. Dėl patogios geografinės padėties, žymiai pagerės užsakymų vykdymo procesai tiek Baltijos šalių rinkoje, tiek ir Skandinavijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose bei kituose netoliese esančiuose regionuose.

Sandėlių plėtra – sudėtinė, apie 20 mln. EUR vertės “Elme Metall” investicinio projekto Klaipėdos LEZ dalis. Dar 2019 m. paskelbta, kad “Elme Metall” pasirašė sutartį su Klaipėdos LEZ dėl investicijų į prekybos, logistikos ir gamybos kompleksą. Kitame plėtros etape bus vystomas šiuolaikinis lakštinio ir profilinio metalo apdirbimo kompleksas.

“Elme Metall Lithuania” direktorius Vytautas Jankūnas tuomet sakė, kad visa kompanijos veikla Klaipėdos regione buvo vykdoma „Vakarų laivų gamyklos“ teritorijoje Klaipėdos uoste. Todėl šiuolaikinio gamybos ir logistikos komplekso statybos ir galima tolesnė jo plėtra reikalauja naujų erdvių.

„Kompleksas Klaipėdos LEZ teritorijoje leis sukurti geresnes sąlygas klientams, toliau gerinti jų aptarnavimo kokybę ir sustiprinti pozicijas Baltijos bei Lietuvos rinkose. Puiki LEZ infrastruktūra, prieiga prie geležinkelio bėgių ir šalia esančios automagistralės mūsų klientams atvers naujų logistinių galimybių“, – kalbėjo V. Jankūnas.

 

Follow us on Linked In