Inžinerijos pramonė ir metalo konstrukcijos

Gaminame individualioms reikmėms pritaikytą maisto perdirbimo įrangą. Nekyla jokių abejonių dėl to, kad dirbdami su Skandinavijos rinka pasirinkome geriausią lokaciją. Be to, savaime suprantama, jog bendradarbiavimas yra žymiai sklandesnis, kuomet mūsų partneriai ir klientai yra įsikūrę kitoje gatvės pusėje. Tai padeda taupyti mūsų laiką ir pinigus, ką jau kalbėti apie verslo komfortą.

Vygandas Srėbalius
Generalinis direktorius

Klaipėdos LEZ – puikus vietos, infrastruktūros, paslaugų ir praktinių žinių derinys. Dėkojame Klaipėdos LEZ komandai už pagalbą ir paramą įsikuriant, gaunant reikalingus leidimus, dokumentus ir kitas paslaugas.

Jacob Huibert Dane
„Fabrication Focus Group“ generalinis direktorius

Nusprendėme investuoti į savo gamyklą Klaipėdos LEZ dėl nuolatinio užsakymų srauto iš Skandinavijos. Vieta, vieta ir dar kartą vieta. Be to, viskas puikiai veikia dėl čia sudarytų verslo sąlygų bei kvalifikuoto personalo.

Roar Aarhaug
Valdybos pirmininkas

 

Inžinerijos pramonės ir metalo konstrukcijų sektorius Klaipėdos LEZ:

  • Veiklos ir produktai: gaminio projektavimas ir inžinerija, 3D modeliavimas, stambių gabaritų metalo konstrukcijos naftos ir dujų pramonei bei civilinės inžinerijos konstrukcijos, techninis dokumentavimas ir sertifikavimas. Suvirinimas, lakštų ir vamzdžių lankstymas, metalo gaminių gamyba; stambių gabaritų metalo konstrukcijų, pavyzdžiui, ričių įrenginių RF 125 ir 150, transportavimo ričių, guolių, SCU 30 pėdų konteinerių, V formos angų ir liukų gamyba. Maisto pramonės metalo technologijų ir mašinų gamyba ir priežiūra: transportavimas, rūšiavimas, pakavimas, kokybės kontrolė ir kt.
  • Pagrindinės eksporto rinkos: Skandinavija, Jungtinė Karalystė, JAV, Pietų Amerika.
  • Metinė LEZ veikiančių pramonės įmonių apyvarta 2022 m.: siekė 14 mln. EUR
  • Eksporto vertė 2022 m.: 7 mln. EUR