Naujienos ir renginiai

2023-04-28

Išrinktas naujas LEZ investuotojų Patariamosios Tarybos pirmininkas

28 Bal 2023

Daugiau kaip 20 metų veikiančios Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos investuotojus vienijančios LEZ Patariamosios Tarybos pirmininku 2023-24 m. kadencijai tapo Ramūnas Barcevičius, elektromagnetinių jungiklių ir perjungėjų gamintojos UAB “Albright Lietuva” vykdantysis direktorius. Jis pareigose pakeitė 2021-22 m. Tarybai pirmininkavusį Algimantą Bluškį.

Patariamoji Taryba vienija daugiau kaip 45 Klaipėdos LEZ investuotojo statusą turinčias įmones ir teikia pasiūlymus LEZ valdymo bendrovei dėl infrastruktūros, aplinkotvarkos, socialinės infrastruktūros, paslaugų ir kitų klausimų.

Pasak R. Barcevičiaus, kaip ir didžioji dalis Vakarų pasaulio verslo, Klaipėdos LEZ įmonių bendruomenė jaučia tam tikrą veiklos sulėtėjimą, tačiau tiki, kad iššūkiai bus įveikti, o ateičiai bus sukurtas dar tvirtesnis, efektyvesnis ir kompetencijomis grįstas pagrindas.

“Žinoma, gyvenimas toliau vyksta, o Patariamojoje Taryboje šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriame sunkiojo transporto statymo LEZ teritorijoje, Lypkių gatvės sankryžos ir kitiems infrastruktūros klausimams. Klaipėdos LEZ valdymo bendrovė yra tikrai atvira ir konstruktyvi, įmonės įvairiais klausimais bendrauja ir bendradarbiauja nuolat, bet džiaugiuosi, kad Patariamoji Taryba tapo dar viena diskusijų ir sprendimų platforma, daranti visų veiklą LEZ’e dar sklandesne”, – sako R. Barcevičius.

Pasak Klaipėdos LEZ vadovo Eimanto Kiudulo, Patariamoji Taryba yra svarbi LEZ verslo bendruomenės dalis, padedanti gerinti klientų patirtį, keistis informacija, vykdyti bendrus projektus ir efektyvinti veiklos sąnaudas.

“Džiaugiuosi, kad ši iniciatyva puikiai pasiteisino. Mūsų tikslas – laimingi klientai, kurių plėtra ir patirtis kalba už mus. Dėkojame R. Barcevičiui už prisiimtą atsakomybę ir linkime sėkmingų darbų: Patariamojoje Taryboje bei kasdieniame versle”, – sako E. Kiudulas.

Klaipėdos LEZ teritorijoje iš viso veikia apie 100 verslų, o investuotojo statusą turi daugiau kaip 45 kompanijos iš 18 pasaulio šalių. Daugiau kaip 400 ha užimančioje Klaipėdos LEZ teritorijoje ir viso dirba daugiau kaip 5000 žmonių. 2021 m. Klaipėdos LEZ investuotojų bendra apyvarta viršijo 1,2 mlrd. Eur.

Follow us on Linked In