Naujienos ir renginiai

2021-11-29

Klaipėdos LEZ – “Socialiai atsakingo verslo” apdovanojimas

29 Lap 2021
Metų Klaipėdiečio Vakarų ekspresas apdovanojimas Klaipėdos LEZ socialiai atsakingas verslas

Klaipėdos LEZ valdymo bendrovė tradiciniuose, dienraščio “Vakarų Ekspresas” jau 27 metus organizuojamuose “Metų Klaipėdiečio” apdovanojimuose pelnė “Socialiai atsakingo verslo” titulą stambaus verslo kategorijoje.

Komisijos sprendimu, prizas Klaipėdos LEZ skirtas už veikloje taikomus inovacijų principus, teikiamą prioritetą modernioms, į aukštą ir aukštesnę pridėtinę vertę orientuotoms, mokslinius tyrimus ir inovacijas kuriančioms bei taikančioms įmonėms, taip pat – už investuotojų bendradarbiavimo su vietos akademine bendruomene skatinimą ir daugiau sudarytų sąlygų kurtis tyrimų ar kompetencijų centrams bei startuoliams.

Socialiai atsakingo verslo nugalėtojus rinko kompetentinga komisija, sudaryta iš Klaipėdos pramonės ir amatų rūmų, Klaipėdos pramonininkų asociacijos, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociaci- jos atstovų. Pasak “Vakarų ekspreso” vykdomosios direktorės Loretos Latakienės, šiemet, be daugelio kitų kriterijų, didelis dėmesys buvo skiriamas inovatyvių sprendimų taikymui, žaliajai ekonomikai, tvarumui.

„Nominacija svarbi, Klaipėdoje yra tikrai daug atsakingų, tvariai tiek darbuotojus, tiek aplinką, tiek bendruomenės interesus vertinančių įmonių, todėl išrinkti šiuo metu labiausia vertą bendrovę labai sudėtinga”, – sakė L. Latakienė.

O Klaipėdos pramonininkų asociacijos direktorė Jolanta Girdvainė, prieš paskelbiant laimėtojus, pabrėžė, kad Klaipėda keičiasi į gerąją pusę.

Apdovanojimu “Socialiai atsakingo verslo” katergorijoje buvo įvertinti ir smulkiojo verslo atstovai „Namai be gliuteno”. Tai socialiai atsakingas verslas, kuris pačiomis naujausiomis technologijomis rūpinasi žmonių, kurie netoleruoja gliuteno, mityba bei skatina rinktis tik sveiką maistą. Įmonė nuolat remia, palaiko ir prisideda prie įvairių socialinių akcijų.

“Socialiai atsakingo verslo” nominacija “Metų klaipėdiečio” apdovanojimuose šiemet steigiama trečią kartą ir jau tampa gražia tradicija.

Per pastaruosius metus Klaipėdos LEZ yra pelnęs kitų svarbių apdovanojimų tvarumo, reikšmės ekonomikai ir inovacijų srityse iš tokių leidinių kaip “fDi Intelligence”, “Investment Monitor” ir kt.

Follow us on Linked In